Hakkımızda

Selçuklu Otomotiv 2010 yılında Selçuk SEVİNÇ tarafından Eski Otokoop'ta kurulmuştur. Citroen ve Peugeot grubunda 5 yıl satış danışmanlığı yapmıştır, kurumsal firmalarda alt yapısını oluşturduğundan aynı müşteri memnuniyeti kalitesini ve ciddiyetini kendi firmasına taşımıştır. Firmamız satış ve kiralama hizmeti vermektedir. Firmalara yıllık kiralama hizmetide vermektedir. Araç satışında müşterinin isteği doğrultusunda sıfır km araç satışımız yapılmaktadır.

Her müşterinin en iyiyi beklediğinden yola çıkan Selçuklu Otomotiv, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkilerinin sürekli gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi için, kişisel ve profesyonel becerileri arttırmaya yönelik faaliyetler sağlamaktadır.

Kiralama Hizmeti

Otomobil kiralayarak; Bakım muayene, bandrol, sigorta, kasko, lastik gibi tüm sarf malzemelerden kurtulabilisiniz. Araç kiralamada sermaye ve yıpranma ortadan kalkar. Yıllık faturalı araç kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

Araç Satışı

İstediğiniz marka ve modelde sıfır ve ikinci el araç satışı konusunda ekspertiz garantili çalışmaktayız. İnternette yayınlamış olduğumuz ekspertiz raporlarından farklı herhangi bir kusur söz konusu olduğunda tüm masraflarınız firmamız tarafından karşılanacaktır. İstenildiği taktirde daha önce satış yaptığımız müşterilerimizden referans verilmektedir.